Пән апталығы «Оқушылардың сыни тұрғыдан ойлауын дамыту үшін оқытудың жаңа тәсілдерін қолдану» тақырыбында мұғалімдерге арналған семинардан басталды.

Шеберлік сыныбына келген мұғалімдер студенттердің сыни ойлауын дамытудағы тәжірибелерімен бөлісті.

Семинарға қатысушыларға «Алты үстел» сабағы жарқын әсер қалдырды, мұнда Қостанай қаласы туралы бейнероликті көргенде әр кестеде әртүрлі бағыттағы мәліметтер: тарихи фактілер, көрікті жерлер, атақты адамдар, экономика, спорт туралы мәліметтер табылды және жазылды. , жағымсыз жақтары мен бірегей фактілер.

Тіл дамыту бойынша ПҚКО оқытушыларының ашық сабақтары колледждің тәжірибелі оқытушыларының жұмыс тәжірибесін зерделеу мақсатында сабаққа келген студенттер үшін де, мұғалімдер үшін де өте қызықты болды. Сыныпта коммуникативті дағдыларды дамыту – оқушылардың тиімді қарым-қатынас жасауына көмектесетін маңызды міндет.Пән апталығында мұғалімдер студенттер арасында коммуникативті дағдыларды дамытудың жаңа тәсілдерін көрсетті:

– қарым-қатынас үшін нақты жағдайлар жасау;

– диалогтік сөйлеуді дамыту үшін жұптық жұмыс;

– шағын топтарда тақырыпты талқылау;

-микротопта постер құру;

-сабақтағы оқушылардың желілік өзара әрекеттесуіне арналған онлайн ресурстарды, қосымшаларды пайдалану;

-сабақта шынайы материалды тыңдау, оқушылардың шынайы тілдік ортаға үйренуіне мүмкіндік беру;

-АКТ қолдану арқылы жобаларды құру және қорғау.

Пән апталығы оқушылардың білімін байытатын, мәдени байыту мен табысты қарым-қатынас үшін тіл үйренудің маңыздылығын атап өткен қызықты, жақсы жоспарланған ашық сабақтарға толы болды.