❗❗❗“Әдістемелік кабинет” санаты

Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция

«ТАБЫС ЖОЛЫ 2024: БІЛІМ. ҒЫЛЫМ. КӘСІП»

15 наурызда Қостанай құрылыс колледжінің студенттері «ТАБЫС ЖОЛЫ-2024: БІЛІМ. ҒЫЛЫМ. КӘСІП» халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысты.

Конференцияның мақсаты студенттердің шығармашылық бастамаларын қолдауға, ғылыми-зерттеу қызметінің тәжірибесін таратуға, студенттер арасында ғылыми-зерттеу қызметінің мәртебесін арттыруға және қолдауға, студенттердің ғылыми-шығармашылық белсенділігін дамытуға бағытталған.

Конференцияда Қазақстан, Ресей және Қырғызстаннан келген 200-ден астам студент өздерінің шығармашылық идеяларын ұсынды. Конференцияда ұсынылған ғылыми-зерттеу жұмыстарын бағалауды құрамына ғылым докторы, PhD докторы, ғылым кандидаты, ғылым магистрі академиялық дәрежесі бар оқытушылар кіретін қазылар алқасы жүргізді.

Студент Арина Чадова (ғылыми жетекшісі Т.В. Ловягина) «Балаларды дамыту орталығы – заман талабы» тақырыбындағы жобасын ұсынып, II дәрежелі дипломға ие болды.

Студент Айдана Искендирова (ғылыми жетекшісі Сейчанова Д.Г.) «Жоғары STEM технологиялары: практикалық шешімдер» секциясында «KSK, OSI, PT үшін мобильді қосымшаны әзірлеу» тақырыбында жобасымен ІІІ дәрежелі дипломды жеңіп алды.

Студент Ахметов Амир (ғылыми жетекшісі Сейчанова Д.Г.) «Қазіргі жағдайдағы экономика, менеджмент және қаржының өзекті мәселелері» секциясында «Әлеуметтік желі мысалында BUSINESSLINKUP қосымшасын әзірлеу» жобасымен үшінші орын алды.

Шығармашылық көзқарасы, зерттеушілік ұстанымы және практикалық бағыттылығы үшін студентіміз Виталий Шестаевтың жобасы (ғылыми жетекшілері Н.В. Смолева, Е.В. Ильченко) «Тиімді ғылыми қызмет» номинациясы бойынша марапатталды.

Құттықтаймыз және ғылыми қызметіңізге табыс тілейміз!