Үстіміздегі жылдың 30 қарашасында Қостанай құрылыс колледжі Қостанай облысының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлері арасында «Жыл шебері-2022» байқауының соңғы облыстық кезеңі үшін алаңға айналды.
Байқаудың мақсаты – бәсекеге қабілетті мамандарды дайындауда өндірістік оқыту шеберлерінің шығармашылық және педагогикалық шеберлігін арттыру, мамандық мәртебесін көтеру, озық педагогикалық тәжірибемен бөлісу және насихаттау. Біздің колледжімізді «Құрғақ құрылыс және сылақ» құзыреті бойынша өндірістік оқыту шебері К.С.Блажко таныстырды.
Байқау қорытындысы бойынша Кристина Сергеевна колледжімізді облыстық деңгейде лайықты таныстырып, бірінші орынды жеңіп алды.

«Жыл шебері байқауы өз тәжірибесімен бөлісуге, пікірлестерді табуға және кәсіби деңгейін көрсетуге мүмкіндік береді. Әрине, жұмысшы мамандықтарының беделін көтеру, білім беру саласындағы озық идеяларды насихаттау үшін маңызды, сондай-ақ орта кәсіптік білім беру жүйесінің озық педагогикалық тәжірибесін зерделеу және енгізу», – деп ойымен жеңімпаз бөлісті.
Құрылыс колледжінің ұжымы әріптесін осындай маңызды жетістіктерімен құттықтайды, кәсіби қызметте одан әрі жеңістер мен табыстар тілейді!

№7 Аят Қожмұқан мектебі мен Тобылдағы №3 мектеп-гимназиясының оқушылары Анна Тертышник, сондай-ақ 357 ВТИПО-3 тобының оқушысы бар байқау барысында қолдау көрсеткені үшін №7 мектеп- гимназиясының оқушысы Аят Қожмұқанға.,Тобыл қаласының № 3 мектебінің оқушысы Тертышник Аннаға.,сонымен қатар 357 ВТиПО-3 тобының студенті Мұратов Мәдиге үлкен алғысымызды білдіреміз!