22 қыркүйекте «Қостанай құрылыс колледжінде» «Қазақстан халықтарының тілдер күні» мерекесіне арналған оңлайн түрінде «Болашақта маған үш тілділік не береді?» – атты эссе жазылды.
Бұл іс –шараға бірінші, екінші курс студенттері қатысты. Бұл мерекенің мақсаты студенттердің білімдерін, Қазахстанда тұратын әр халықтың тілдерін, ұлттық салт-дәстүрлерін, қызығушылық сезімдерін қалыптастыру студенттерді іскерлікке, тапқырлыққа, ізгі қасиеттерге баулу. «Болашақта маған үш тілділік не береді?» туралы түсінігін кеңейту.
Ерекше көзге түскен студентттер 1, 2, 3 мәртебелі орындармен марапатталды. Марапаталған студенттердің аты-жөні:
Бірініші орын – 7 ГҚЖЖҚП – 2 топ студенті Сабит Диас
Бірінші орын – 8 ҒҚСП- 1 топ студенті Аманбаева Қайни
Екінші орын – 6 ҒҚСП -2 топ студенті Ерсін Мирас
Үшінші орын – 359 Сәулет-1 топ студенті Қажымұрат Төлеу
Келешекте әрбір азамат өз тілін құрметтеп, мәртебесін асқақтатып жүрсе ләзім.
Қостанай құрылыс колледжі қазақ тілі және әдебиет пән оқытушысы Кушегалина Айгуль Манаповна