Техникалық бөлім

Менің мамандығымның құпиялары. Өндірістік экскурсиялар

13 БҚЕ и 385 ПО топтары 1С платформасында шешімдер әзірлеуге және енгізуге маманданған «Эксперт» компаниясына барып қайтты. Экскурсия барысында студенттер компанияның бизнес-үдерістерді, бухгалтерлік және басқарушылық есепті автоматтандырумен, сондай-ақ клиенттер үшін жеке бағдарламалық шешімдерді жасаумен байланысты негізгі жұмыс бағыттары туралы білді.

Компания мамандары 1С платформасының мүмкіндіктері қолданылған нақты жобаларды көрсетіп, мұндай шешімдерді әзірлеу, орнату және қолдау ерекшеліктері туралы әңгімеледі. Студенттер 1С бағдарламалау тілі, осы саладағы жұмыс перспективалары және тағылымдамадан өту мен жұмысқа орналасу мүмкіндіктері туралы сұрақтар қоюға мүмкіндік алды.

Кәсіпорынға бару студенттерге 1С әзірлеушілерінің алдында тұрған нақты міндеттермен жақынырақ танысуға мүмкіндік берді және бизнесті автоматтандыру саласында кәсіби өсу үшін жаңа мүмкіндіктер ашты.

Техническое отделение

Секреты моей профессии. Производственные экскурсии

В рамках реализации программы воспитания ”

13 БҚЕ – 3, и 385 ПОВТ – 3  группы посетили предприятие ГК “Эксперт”, специализирующееся на разработке и внедрении решений на базе платформы 1С. В ходе экскурсии студенты узнали о ключевых направлениях работы компании, связанных с автоматизацией бизнес-процессов, бухгалтерского и управленческого учета, а также о создании индивидуальных программных решений для клиентов.

Специалисты компании продемонстрировали реальные проекты, в которых используются возможности платформы 1С, и рассказали о специфике разработки, настройке и поддержке таких решений. Студенты получили возможность задать вопросы о применении языка программирования 1С, перспективах работы в этой области, а также о возможностях прохождения стажировок и трудоустройства.

Визит на предприятие позволил студентам ближе познакомиться с реальными задачами, стоящими перед 1С-разработчиками, и открыл для них новые возможности профессионального роста в сфере автоматизации бизнеса.