5 желтоқсанда Қостанай құрылыс колледжінің кітапханасында «Рухани жаңғыру» бағдарламасының жүзеге асу шегінде «Олжас  Омарұлы Сүлейменовтың – ірі жоспарымен» әдеби ғұмарнама композициясы  өтті. Мақсаты студенттерге  Олжас Сүлейменов шығармашылымен оның қоғамдық және саяси өмірімен, қызметімен таңыстыру.

Композиция  жүргізушілер – кітапхана меңгерушісі  Г.В. Вельгоша, ғұмырнамашы – Э. Руфф (336 топ)  және әдебиетші – С. Дидрих (332 топ)   Олжас Сүлейменовтың негізгі шығармашылық этаптарын ашып,  ақынның  негізгі шығармашылығы туралы айтты. Ғұмырнамалық  мәлімет  ақынның өлеңдерімен  қоса берілді.Ақынның өлендерін бірінші курс студенттері: Ф. Мулкулан, Н. Корнеева (330 топ), Т. Дуйсекоев, А. Жаканова (329 топ),  С. Нурхан  (335 топ), В. Минаева,  Е.Сорокин, А. Таглинова, А. Якунин   (332 топ)  оқыды.

Осы іс- шарада   құрметті қонақтары  Олжас  Сүлейменов шығармашылығының әуесқойлары: Петрова Светлана Николаевна «Мирас»   мәдениет үйінің директоры, Алтыбаев Асхат Бектемисович  Рудный қаласынның  № 14 орта мектебінің  оқытушысы және  оның оқушылары В. Новикова, В. Доманькова, А. Полякова қатысты. Светлана Николаевна  өзінің кездесуден алған әсерімен бөлісіп, Сүлейменов позиясынаң өлеңдер  оқыды.