Студенттердң сыбайлас жемқорлыққа қарсы көзқарастарын қалыптастыру және насихаттау , сыбайлас жемқорлыққа қарсы дағдыларға, адалдыққа, парасаттылыққа тәрбиелеу мақсатында 16 қарашада оқу орнымызда дәріс ұйымдастырылды. Іс- шараға 3 курс студенттері қатысты.Құқық пәнінің оқытушысы Вельгоша Г.В. мен қоғамдық пәндер оқытушысы Ничубай Е.В. бағдарлау жұмысын өткізудің маңыздылығы туралы айтып өтті . Жемқорлыққа қарсы және мемлекеттік қызмет ісі жөніндегі Қазақстан Республикасы Агенттігі жөнінде баяндалды. Департаменттің басты мақсаты – азаматтардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру . Бұл жұмыс бағытталған құқықтық мәдениетін арттыруға және азаматтардың құқықтық ағартушылығына бағытталған . Ең маңызды түсіну, жемқорлыққа қарсы тұру – бүкіл қоғамның ісі. Іс-шара соңында студенттерге буклеттер үлестірілді.