2017 жылғы 6 -11 қараша аралығында  құрылыс –техникалық пәндік –циклдік комиссиясының апталығы атап өтілді. Пән апталығының мақсаты – жас педагогтардың педагогикалық шеберлігін  және кәсіби тұрақтылығын қалыптастыру, әлеуетін және шығармашылық дербестігін қамтамасыз ету,  оқытушылардың оқу-тәрбие қызметінің дайындығын жетілдіруге бағытталған , сондай-ақ студенттердің гуманитарлық пәндерге  таңдаған мамандығына деген  қызығушылықтарын  дамыту.

Аптаның бірінші күнін  оқытушы  Н.В.Смолева  сыныптан тыс іс-шара өткізуден бастады. Еңбегі сіңген  құрылысшы В.Ф. Кочинмен кездесу өтті. Іс шараның  соңында студенттер қойған сұрақтарға Владимир Федорович нақты жауап берді.

Өткізілген  Іс – шараны қорытындылай келе қатысушылар бір пікірге келіп, яғни Қазақстан Республикасының белгілі құрылысшысы В.Ф.Кочинмен болған кездесу қызықты да танымды өткенін айтып  ойлары бір жерден шықты. Мұндай іс-шаралар  студенттерді сапалы дайындауға ықпал етеді.