Қостанай көркемдік галереясы «Жас толқын 2017» облыстық жастар байқауын жетінші рет өткізіп отыр. Көрме өте жарқын, креативті өтті, суретшілер қатысып, қолданбалы шығармашылық жұмыстар  көрмеде ерекше орын алды.

Байқауға 60 шығармашылық жұмысты көрсеткен 40 суретші қатысты. Колледжіміздің студенттері 17 жұмыс ұсынып, оның ішінде 6 жұмыс ерекше көрінді –  бұл 319 Сәулет -2 мамандығы бойынша А.Лапшинаның кескіндемелік жұмысы, біздің түлектер – дизайнерлер А.Ловицкая., М.Машенцованың, К.Носиктің., А.Козлованың кестеде орындаған портреттері. Сонымен қатар арнайы пәндер оқытушысы С.В.Щербинаның витраждық жұмыстары ерекше көзге түсті. Біздің студенттерге тілейтініміз шеберлік шыңына, жақсы нәтижелерге жете берулеріне тілегімізді білдіреміз.