Студенттердің өндірістік тәжірибеде және оқу саласындағы кәсіби дағдыларын, танымдық қабілеттерін дамыту мақсатында оқу орнымызда 16-21 қазан аралығында өндірістік оқыту шеберлерінің апталығы өтті.

Ө/о шеберлері әр түрлі тақырыпта ашық сабақтар, мастер –класстар, ұйымдастырған және ашық сабақтар өткізу, жұмысшы мамандықтарға бағытталған қызығушылықты арттыру, болашақ кәсіби қызметінің рөлін пайымдау,сондай-ақ студенттердің шығармашылық әлеуетіне жағдай жасауда оны жүзеге асыру үшін, ой-өрістерін кеңейту және дамыту жеке тұлғалық қасиеттерді қалыптастыру.

312 ГЖПЖЖ-3 тобының студенттері М.И.Лукъяновпен өткізілген оқу тәжірибелік сабағында дәнекерлеу процесінің ерекшеліктерімен танысты. Өндірістік оқыту шеберін бастаған Сыркин А.Ф. 322 ҚӘ-2 тобының студенттеріне шебер-сыныптар саласындағы құрғақ әдіс құрылысының тақырыбы: «Қисық сызықты беттер» тақырыбында өз өнерін көрсетті.

Шебер Р.К. Коржавинаның басшылығымен «Плитамен жұмыс істеу» пәні бойынша “Тік беттерді керамикалық плиткамен қаптау тәсілі» тақырыбында студенттер керамикалық плиткалармен жұмыс істей отырып өздерінің білімі мен дағдыларын көрсетті. ПЦК апталығының соңында 1 курс студенттері ЖШС «БК СТРОЙ» әлеуметтік серіктестігіндегі шеберлер қызметін атқарушы колледж түлектері Е.Жумагуловпен және Ю.Байрачпен кездесті. Кездесу пікіралмасу түрінде өтті. Студенттерді қызықтырған сұрақтар көп болды. Апта қорытындысында ұйымдастырушылар барлық іс-шаралар студенттердің құрылыс саласында білімін тереңдетуге және кеңейтуге ыпалы мол болды деп белгіледі.