Құрылыс бөлімінде студенттер үшін кездесулер, дөңгелек үстелдер өткізу дәстүрге айналды. Іс шараның негізгі мақсаты құрылыс мамандығын насихаттау болып табылады.

2017 жылы 17 қазанда екінші және үшінші курс студенттерінің арасында дөңгелек үстел ұйымдастырылды. 317 и 310 тобының студенттері ЖШС «БК СТРОЙ» «Сәулет» ЖШС әлеуметтік серіктестігінің, өндірісте өткен тәжірибелерімен жұмыс нәтижесімен ой бөлісті. Жоғары курс студенттері өздерінің дайындаған мәліметтерінде құрылыс алаңында тәжірибе кезінде орындалған барлық жұмыс түрлерін көрсетті. Бұл аймақты абаттандыру және үй-жайларын әрлеу, тас қалау және геодезиялық жұмыстарды үлкен жауапкершілік талап ететін құралдармен жұмыс істеуді атап көрсетті.

Бұл кездесу студенттерге жақсы әсер қалдырды. Дөңгелек үстелдің әр қатысушысы керекті сұрақтарына жауап алды.