2017 жылы 13 қазанда  «Рухани жаңғыру» бағдарламасын түсіндіру бойынша 1 курс Сәулет  тобына кездесу өтті. Бұл іс – шараға ТЖ жөніндегі директордың орынбасары Г.С.Инертбаева және облыстық ақпаратты – түсіндіру тобының мүшесі 315 Сәулет-3 тобының студенті Талипов Тамерлан  қатысты.Іс- шараның басты мақсаты – студенттік ұжымға «Рухани  жаңғыру » бағдарламасын насихаттау.  Инертбаева Г. С.   “Туған жер” бағдарламасы туралы : туған өлкенің тарихымен танысу, экскурсия,  патриотизм мен азаматтықты қалыптастыру көрінісі, сыйластық қарым-қатынас және отанына деген сүйіспеншілік туралы айтып студенттердің назарын аударды. Осы  іс-шара  жылы  колледжде ұйымдастырылады және жоспарын іске асыру шеңберінде іс-шаралар бағдарламасы “Рухани жаңғыру”бағдарламасының жоспарын іске асыру шеңберінде ұйымдастырылды.