2017 жылғы 10 қазанда Қостанай құрылыс колледжінің мәжіліс  залында техникалық бөлімінің  1 курс студенттері үшін   «Дәстүрлі емес діни ағымдар: қауіп-қатерлер және оның мәні» тақырыбында дәріс өткізілді.

Іс шара мақсаты – құбылыс мәні туралы білімдерін кеңейту, дәстүрлі емес діни ұйымдар, олардың қауіпті екенін айтады. Олардың жұмысында әдістер мен психологиялық тәсілдерді сондай-ақ  деструктивті және және тоталитарлық бағыттағы.діни экстремизмнің алдын алуды ұсынады.

Іс-шара барысында студенттерді діни экстремизмнің алдын алу бойынша колледждегі ақпараттық – түсіндірудің негізгі бағыттарымен таныстырды.

Сондай-ақ дәстүрлі емес діни ағымдардағы қызмет өкілдерінің әдістері сөз етілді, олардың шынайы мақсаттары – республикадағы тұрақсыз жағдайға қол жеткізу, ұлттық сана сезімге қауіп төндіретін ұрпақтар байланысын үзу.

Іс шараны дайындап өткізгендер Қостанай облысының  психологтар ассоциациясының өкілі Калюжная Ю.А., колледждің АДТ жетекшісі Мусина Л.М. Іс- шара барысында бейне роликтер қолданылды, студенттер жоғары белсенділік танытты.Іс шара жақсы кәсіптік деңгейде өтті.