Оқу үдерісінде сәулеттік білім  саласы  бұл-басты мәселе.Кәсіби қызметінің динамикасы  бүгінгі  таңда қарқынды дамуда. Жұмыс процесінде  сенсорлық жүйелер қызметі маңызды олар: назар қойып тыңдау, есте сақтау, ойлау қабілетін жандандыру және эмоциялық сала. Сәулетшілер аналитикалық ойлау қабілетімен , қызығушылығымен,  ерекшеленеді.

Колледж қабырғасында  5 қазан күні ” Сәулетші мамандығы» атты тақырыпта  дөңгелек үстел  ұйымдастырылды.Кездесуге  сәулеттік классикалық  білімі бар,  сәулеттің қала құрылысының қыр-сырын білетін сәулетші- Юнусов Абай Магауиевич шақырылды. Ол  Сәулетші- бұл даналап сатылатын еңбек нарығындағы  тауар деп айтқан болатын өз сөзінде.

Кездесу жиналған  балаларға өте жағымды әсер қалдырып,  сондай-ақ көп нәрсе біліп, өздерінің болашақ мамандықтары туралы   білді, колледжден кейін    оқуды  жалғастыру керектігін  де сезінді.  Туған қаланың аялдамаларын және  жолды қайта жаңарту туралы  сұрақтарын қойды. Әңгіме қызықты да әсерлі болды,  осындай қызықты да талантты сәулетшімен   кездесу  әлі де болады деп  сенеміз.

Профессия строитель почетна . Құрылысшы  мәртебелі мамандық.

Құрылыс бөлімінде студенттер үшін  кездесулер, дөңгелек үстелдер өткізу дәстүрге айналды.Іс шараның негізгі мақсаты құрылыс мамандығын насихаттау болып табылады.

2017 жылы 17 қазанда  екінші және үшінші  курс студенттерінің арасында  дөңгелек үстел ұйымдастырылды. 317 и 310 тобының студенттері ЖШС «БК СТРОЙ»

«Сәулет» ЖШС әлеуметтік серіктестігінің,  өндірісте өткен тәжірибелерімен  жұмыс нәтижесімен ой бөлісті., Жоғары курс студенттері өздерінің дайындаған мәліметтерінде  құрылыс алаңында тәжірибе кезінде орындалған  барлық жұмыс түрлерін көрсетті Бұл аймақты абаттандыру және үй-жайларын әрлеу және тас қалау және геодезиялық жұмыстарды үлкен жауапкершілік талап ететін құралдармен жұмыс істеуді атап көрсетті.

Бұл кездесу студенттерге жақсы әсер қалдырды. Дөңгелек үстелдің әр қатысушысы керекті сұрақтарына жауап алды.