2016 жылдың 16 – 19 қараша аралығында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған, 2 спартакиада төңірегінде волейболдан қостанай құрылыс колледжінде жарыс өтті.

Аталмыш жарысқа  4 құрама қыздар командасы және 4 ұлдар құрама командасы  сонымен қатар колледж оқытушылары қатысты. Осы 10 команда жарыста сынға түсетін болды.

5 әйелдер құрама командасының арасынан 1 орынды бухгалтерлік есеп және қашықтықтан оқыту бөлімі жеңіп алды. 2 орынды оқытушылар құрама командасы алды,3 орынды Сәулет бөлімінің қыздар құрама командасы иеленді.

Ерлер командасының арасында 1 орынды техникалық бөлімнің  құрама командасы иеленді, 2орынды БЕжҚО бөлімінің құрама командасы алды, 3 орынды құрылыс бөлімі жеңіп алды.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер ескерткіш медальдармен грамоталармен марапатталды.