Кәсіптік тәжірибе  – білім  беру бағдарламасының міндетті компоненттерінің бірі болып табылады.

302 ҒҚСП-3, 308 ҒҚСП-2с, 1 ҒҚСП-2с, 292 ЕТБҚЕ-4, 294 ГЖПЖЖ-4, 290 ҒҚСП-4, 303 ҒҚСП-3с.топ жетекшілерінің қатысуымен кәсіптік тәжірибенің өту нәтижесі « Тәжірибеден өтудің анализі» дөңгелек үстел отырысында талқыланды.

Талқылау барысында  біздің студеттеріміздің кәсіби мүмкіндіктері жөнінде бірқатар  мәселелер қарастырылды.Кәсіпорындардың тәжірибеден өтуші студенттермен, колледж бен кәсіпорынның қарым –қатынасы сондай-ақ жас мамандарға қызығушылық танытқан кәсіпорындар. Тәжірибе жетекшілері өндірістік дағдыларымен, тәжірибелерімен бөлісіп ортаға салды.Тәжірибе барысында жетекшілер:  Сыркин А.Ф., Цыбаненко С.Н., Айтжанов М.Б., құрылыстағы жаңа технологияны үйренуде  сынақтан өтті.  «БК-СТРОЙ» ЖШС құрылыс алаңында жазғы демалыста студенттер құрылыс жасақтарын жаңарту мәселелері үлкен қызығушылықпен  қарастырылды.Өйткені осындай тәжірибелер студенттің дағдыларын жетілдіруге мүмкіндік береді.

Жоғарыдағы  мазмұндауды қорытындылай отырып, өндірістегі тәжірибе жетекшілері әлеуметтік серіктестер кәсіпорнында жұмыс тәжірибесін жетілдіруді жалғастыра бермек.