Тәуелсіздіктің  25 жылдығына  орай спорттық іс-шаралық бағдарламаның аясында студенттердің арасында спартакиада өтті.Спартакиада бағдарламасында ұлттық ойындар  тоғыз құмалақ,шахмат,шашкі  және теннис ойындары ойналды. Үш күн ішінде колледжің ең мықты іріктелген командасына кіретін ойыншылар анықталды.Жатақханада тұратын ер балалар мен қыздар өздерінінің белсенділіктерін көрсетті.Студенттер колледждің тренажер залдарына барып спорттық үйірмелерге  қатысып, қалалық спорттық мектептерге,клубтарға барып спорттың әр түрімен шұғылданады.Турнирдің қорытындысы бойынша тоғыз құмалақтан бірінші орынды  Есім Алиби, екінші орынды Бердыбаев Сакен, үшінші орынды Тұрсынбай Досбол иеленді. Шахмат ойынынан келесі  студенттер бірінші орынды Сунев Владислав ,екінші орынды Кишкимбекова  Асылжан , үшінші орынды Лунегов Сергей иеленді.Қыздар арасында үстел теннисі бойынша Пичужкина Галина, Гефль Эрик екінші орынды,үшінші орынды Петракова Валентина жеңіп алды. Ер балалар арасында күрес бойынша Жанбосын Еламан,екінші орынды Галихан Алихан,үшін орынды Есим Алиби жеңіп алды.Колледж жоспарында студенттердің спорттық шеберлігін жетілдіруге болашақта көптеген спорттар күтіп тұр.Кейіннен студенттер алда болатын  волейбол ойынына дайындықпен жүр.Олардың колледждің оқытушылар құрама командасымен ойнауларына мүмкіндіктері бар.