2016 жылдың 24 қазанында Қостанай құрылыс колледжінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған қосымша білім беру ұйымдары  мен  көркем  өнер мектептерінің арасында “Жас дарын”  облыстық сәндік – қолданбалы өнер бойынша   ашық  көрме   өткізілді.

Байқауға 4 номинация бойынша 29 білім беру ұйымы қатысты: 18 қосымша білім беру ұйымы және 11 жалпы білім беру мектептері.Байқауға барлығы 71 шығармашылық жұмыс қойылды.

• 23 – «Мүсіндер» номинациясы;
  • 13 – « Ағаштан және табиғи материалдардан жасалған көркем жұмыстар » номинациясы ;
  • 14 – « Қағазпластика»;

21 жұмыс   «Текстильден жасалған көркем жұмыстар».

Оқытушылар және оқушылар, байқау  қатысушылары  Қостанай құрылыс колледжінің оқытушылары  6 тақырып бойынша  шеберлер класын өткізді.

• « Табиғи материалдардан жасалған аппликациялар» – Волкова Надежда Александровна;
  • «Мүсіндер» – Жүніс Дархан Жақсылықұлы;
  • «Металдан жасалған  безендірулер» – Жаинбаева Айнур Габдулкаримовна;
  • «Ұлттық стильде ыдыстарға декоративті жазулар» – Шахрай Анна Андреевна;
  • «Батик» – Щербина Светлана Владимировна;
  • «Декупаж» – Шартакбаева Гульсара Байдусеновна.

Бүгін бізге  нағыз шығармашылық қуаныш сыйлаған   өз ісімен шұғылданған, жас шеберлер. Балалардың  өз қолымен жасауы  және   айналасындағылардың  қуанышы , қол өнер сұлулығы  эстетикалық ләззатқа жеткізеді.  Олардың өз қолымен жасауы  – нағыз ғажап, нағыз ертегі.