Осы жылдың 28 кыркүйегінде  Қостанай құрылыс колледжінде 1 курс тобының студенттері үшін 320Д-1, 325 ЕТБҚЕ-1, 322ҚМ-1 «Деструктивті діни ағымдарды тарату  » тақырыбында ақпараттық дәріс түрінде іс- шара өткізілді.

Іс – шараның мақсаты- білімнің мәні туралы деструктивті діни ағымдар сияқты құбылыстарды кеңейту. оларды азғырып-көндіру , нысандарды насихаттау және өз қатарына жаңа мүшелерді тарту; сондай-ақ  деструктивті және тоталитарлық бағыттағы діни экстремизмнің алдын алу.

Ішкі саясат бөлімі мен “Социум”  жобасының лекторлары  АбеновД., Марининова. В.,  колледждің  ИРГ жетекшісі Мусина Л. М. іс-шараны дайындап өткізді.Іс-шара барысында студенттер үлкен қызығушылық танытты, сұрақтар қойып, мысалдар келтіріп,  өз пайымдауларын айтты. Іс-шара жақсы кәсіби деңгейде өтті.