Қостанай құрылыс колледжінің қабырғасында 24 қыркүйекте жалпы колледждік ата-аналар жиналысы болып өтті. Жиналысқа  1 курс студенттері, 134 ата-ана қатысты.

Колледж директоры Шамшин А.Ж. колледждің жұмыс бағыттары және қызметі туралы ата-аналарға ақпарат берді.

Тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасары Инертбаева Г.С. 2015-2016 жылдарға колледждің кәмелет жасқа толмағандардың арасындағы тәртіп бұзушылық жағдайына талдау жасады. Қостанай қаласының  учаскелік аға инспекторы Валиева М.А. ата-аналарға балаға бақылау жүргізу,қоғамдық жерлерде тәртіп сақтау,т.б. хабарламалар жасалды.

Дін мәселесін зерттеу орталығы және мониторинг бөлімінің маманы діни экстремизм профилактикасы жөнінде айтып өтті.

Педагог – психолог Киньзябулатова.Н.Е ата-аналарды Қостанай облысы бойынша кәмелетке толмаған жастардың арасындағы суицид фактілерімен және статистикамен таныстырды.Барлық ата-аналарға  балаларының түрлі сайтта отыруына  қатаң қадағалау жүргізілуін талап етті.