2015 жылы 24 қазанда Қостанай құрылыс колледжінде интеграциялық ашық сабақ өткізілді.Интеграциялық сабақ пән аралық байланысты жетілдіру мақсатында болды . Кіріктірлген сабақтың негізгі мақсаты- оқу материалдарын байланыстырып, сабақта оқушыларға терең білім беру,екі тілді меңгерту,жан- жақты тұтас,терең, берік, білім алуына мүмкіндік жасады.
Интеграциялық сабақ « Алғашқы әскери дайындық» пәні бойынша қазақ тілімен байланыстырылып өткізілді. Сабақтың тақырыбы «Саптық дайындық» 310 ҒҚСП- 1 курс тобының қатысуымен өткізілді.Сабақтың мақсаты – үш тұғырлы тіл бағдарламасын жүзеге асыруда , студенттердің бойында мемлекеттік тілде сөйлеуді қалыптастырып және құрметтеуге тәрбиелеу. Пән бойынша « саптық пәрмендерді» қаза тілінде айтқызып меңгерту болатын. Сабақ өте қызыты жақсы деңгейде өткізілді. Студенттердің оқытушылырдың тілектері бойынша келешекте осындай кіріктірілген сабақтар басқа да пәндер бойынша жиі өткізіліп тұрса,жақсы жетістіктерге жетіп,нұр үстіне нұр болар еді – дейді.

nvp