2024  жылдың 24 мамырында  колледжінің кітапханасында «Тубуркелездің алдын алу мақсатында»  14 ҒҚСП-1 және 402 МСМП -1 тобындағы студенттердің қатысуымен іс-шара өткізіді. Бұл іс-шараға «Қостанай облыстық фтизиопульмонология орталығы» КМК АКСМ дәрігері З.В.Кунтуарова шақырылды және колледж медбикесі  Егинбаева Г. Ж. басшылығымен ұйымдастырылды. Іс-шара барысында салауатты өмір салтын ұстану және 1 курс студенттердің туберкулез ауруының алдын алу жөнінде  дәріс оқылды. Студенттерге бұл аурудың бастапқы кезеңінде анықтау қиын екенін айтты. Сонымен қатар, дәрігерге уақтылы бару, санитарлық-гигиеналық талаптарды сақтау, қалпына келу мүмкіндігі және инфекцияның таралуын болдырмау шаралар жайлы да айтылды.Сонымен қатар  тубуркелездің алдын алу туралы жаднамалар таратылды.Кездесу сындарлы, жағымды өтті, студенттерге тәрбиелік мәні зор болды.