«Әдістемелік кабинет» санаты

ҰСТАЗДАРДЫ АТТЕСТАЦИЯЛАУДЫҢ ЖАҢА ЕРЕЖЕЛЕРІ ТАЛҚЫЛАНДЫ

2024 жылғы 6 наурызда Қостанай құрылыс колледжінде ТжКБ ұйымдарының ұстаздары аттестациялаудың жаңа ережелерінің жобасы бойынша бірыңғай түсіндіру жұмыстары күні өтті. Педагог қызметкерлерді аттестаттау ережесіне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізу мақсатында колледж ұстаздарымен кездесу өткізіліп, директор Серікбай Қадыров пен директордың ғылыми- әдістемелік жөніндегі орынбасары Ольга Терновая сөз сөйледі.  Олар жаңа аттестаттау ережелерінің негізгі ережелерімен таныстырып, ұстаздарды қандай өзгерістер күтіп тұрғанын айтты.

Аттестаттау ережелері жобасының негізгі хабарламасы олардың назарында: «Шебер ұстаз – табысты оқушы». Ұстаздың жетістіктері арқылы ұстаздың іс-әрекетін объективті бағалауға, оның үнемі өзін-өзі жетілдіруіне және өзін-өзі тәрбиелеуіне жағдай жасауға басты назар аударылады. Аттестаттаудың ерекшеліктерінің бірі, жаңа ережелерге сәйкес, процесті автоматтандыру, яғни бірыңғай ақпараттық жүйе – «Ұстаз» Ұлттық платформасын құру.

Кездесу соңында педагогтар өздерін толғандырған сұрақтарын қойып, тұжырымды жауаптар алды.

Айта кету керек, педагогтерді аттестациялаудың жаңа ережелері бар құжат «Ашық заңды және заңды тұлғалар» порталында танысу үшін қолжетімді. https://legalacts.egov.kz/list?categoryId=368

Түсіндіру жұмыстары жалғасын табады.