2024 жылдың 1 наурызында Қостанай құрылыс колледжінің әдістемелік қызметімен жас педагог мектебі аясында практикум өткізілді, спикер ретінде тарих пәнінің оқытушысы Ләззат Мулжигитова, кітапхана меңгерушісі Галина Вельгоша сөз сөйледі.

Жас педагогтар арасында “Студенттік орталықтандырылған оқытуға негізделген инновациялық технологиялар” тақырыбында семинар өте нәтижелі және шабыттандырушы өтті. Іс-шара барысында педагогтар студенттерге бағытталған оқытудың негізгі принциптерін талқылап, оны жүзеге асырудың түрлі инновациялық тәсілдерін қарастырды. Ләззат Мулжигитова бірқатар интерактивті жаттығулар өткізіп, жас педагогтар инновациялық технологияларды оқу үдерісіне қалай біріктіруге болатынын жақсы түсінуі үшін практикадан кейстерді талдады.

Кітапхана меңгерушісі Галина Вельгоша педагогикалық мерзімді баспасөзге қысқаша шолу жасады, онда жас педагогтар өздерінің зерттеулері мен педагогикалық материалдарын қандай ғылыми басылымдарға орналастыра алатындығы туралы құнды ақпарат алды.

Жалпы, практикум өте қызықты және пайдалы болды, барлық қатысушылар өздерінің педагогикалық практикасында қолдана алатын көптеген жаңа білім мен идеяларға ие болды.