2024 жылғы 19 қаңтарда Қостанай құрылыс колледжінің студенттері «Ресейдің ұлттық қазынасы»ғылыми–зерттеу және шығармашылық жұмыстарының жыл сайынғы Бүкілресейлік Ашық конкурсында сәтті өнер көрсетті. Конкурс жыл сайын ғылыми жетекшілермен және педагог-тәлімгерлермен бірлескен жастардың шығармашылық жұмыстарының қорытындысын шығару, кәсіби мүдделер саласындағы ақпаратпен өзара алмасу, сондай-ақ жастарды заманауи ғылым мен техниканың, білім берудің, мәдениеттің өзекті мәселелері мен міндеттерімен таныстыру мақсатында өткізілді.

Қостанай құрылыс колледжінің 3-курс студенттері Арина Чадова, Замира Мазитова (ғылыми жетекшісі Ловягина Т.В.), Алма Иржанова (ғылыми жетекшісі Смолева Н.В.) «Студенттердің өмір сүру кеңістігі – лайықты студенттік өмір», «Колледж арманы – Кәсіпқойлар ұстасы », «Заманауи энергия үнемдеушілерді қолдану» атты тақырыптары боынша өз баяндамаларын ұсынды. «Технология, техникалық шығармашылық» секциясында көпбалалы отбасына арналған үй салу кезінде заманауи материалдарды қолдану.

Іс-шара барысында қатысушылар өздері үшін көптеген құнды және пайдалы ақпарат алды, мысалы, жүк көтергіш құрылымдарға арналған «Өз қалпына келтірілген бетон» жаңа құрылыс материалдары туралы ақпарат алды және тарихи нысандардың макеттік визуализациясын көрді.

Байқау қорытындысы бойынша студент Арина Чадова II дәрежелі диплом иегері атанды. Жеңіспен құттықтаймыз және одан әрі шығармашылық табыс тілейміз!

Осындай байқаулардың арқасында Қостанай облысының ТжКБ ұйымдары көршілес елдердің басқа қалаларының колледждерімен ғылыми байланысты тиімді жүргізе алады.