Бұл күндері Францияда кәсіби шеберліктен 46-шы WorldSkills-2022 әлем чемпионаты өтіп жатыр. Чемпионатқа 60-тан астам елдер мен аймақтардан 1400-ден астам қатысушы қатысады.

Қостанай құрылыс колледжінің студенті Александров Иван Қазақстанды “құрғақ құрылыс және сылақ жұмыстары” құзыретіне ұсынады. Ол әлемдік деңгейде ел намысын бірінші рет қорғап отырған жоқ. Өткен жылы ол EuroSkills Graz 2021 (Австрия) кәсіби шеберлігі бойынша Еуропа чемпионатына қатысып, лайықты алтыншы орынға ие болды.

WorldSkills дамытудың тағы бір басым бағыты – өндірістік оқыту шеберлері мен жастарды оқытатын мамандарды даярлау. Сошкин Андрей Викторович бірнеше жылдан бері Иван Александровты дайындаудың жаттықтырушысы болды.

Worldskills бойынша әлем чемпионатына дайындық – толық күш пен орасан күш-жігерді қажет ететін маңызды және жауапты кезең – түптеп келгенде, финалда жеңіске жету мүмкіндігі сәтті дайындыққа байланысты, мұнда біздің студент Александров Иван әлемнің түкпір-түкпірінен келген мықты қарсыластармен кездеседі.

Иванға WorldSkills France 2022 байқауында сәттілік пен жеңіс тілейміз!