10 маусым күні колледждің акт залында педагогикалық қызметкерлер мен колледж студенттері арасында “Екі жұлдыз” байқауының финалдық кезеңі өтті.
Қорытынды кезең Кеңес Одағының Батыры, пулиметкер Мәншүк Мәметованың 100 жылдық мерейтойына арналды.
Финалға дуэттер келесі ұпайлармен өтті:
* Алинова Д.Р. және Қажанов Б. – 26 б.
* Кубеева М. К.және Айтан Н. – 25 б.
* Каршалов К.С. және Аманжолова А. – 26 б.
* Салмағамбетова с.С. және Ахметов К. – 23 б.
Қатысушылардың композицияларын тыңдап, қазылар алқасы орындарды талқылауға және бөлуге кірісті. Сот алқасының дау-дамайы шиеленісті және ұзақ болды. Бірақ құрметті қазылар алқасы өз үкімін шығарып, нәтижелерді жариялау үшін сахнаға қатты қол шапалақтады. Орындар келесідей бөлінді:
байқауға белсенді қатысқаны үшін грамота-Кубеева М. К. және Айтан Н. (36 б.);
вокалдық байқаудың қола жүлдесін К. С. Каршалов пен А. Аманжолова алды (37 б.); конкурста 2 орын алған 2 жұлдыз Алинова Д. Р. және Қажанов Б. (37 б.);
колледж оқытушылары мен студенттері арасындағы “Екі жұлдыз” вокалдық байқауының алтынын жұп Салмағамбетова Савле Сапарбаевна мен Ахметов Құрман (37 б.) иеленді.
Қатысушылардың әр жұбы сыйлыққа грамоталар ғана емес, сонымен қатар гүлдер, сондай-ақ тәтті сыйлық-торт алды. Байқау жеңімпаздары мен қатысушыларын құттықтаймыз және біздің колледжде жаңа жұлдызды таланттарды ашуды жалғастырамыз.