11 маусымда “Студенттердің құқықтық мәдениетін қалыптастыру бойынша заманауи заңнаманы талдау” тақырыбында дөңгелек үстел өтті.
Іс-шараны өткізу барысында студенттік актив құқықтық мәдениет білім алушының жеке басының қажетті сапасы болып табылады деген пікірге келді, өйткені қазіргі қоғам белсенді өмірлік ұстанымы, азаматтылығы және өзінің қағидаттарын қорғай алатын қабілеті бар адамдарға мұқтаж. Осыған байланысты өз түлектерінің құқықтық мәдениетін қалыптастырудағы колледждің рөлі аса маңызды болып табылады. Құқықтық мәдениеттің негіздері студенттерге олардың болашақ кәсіби қызметі тұрғысынан да қажет. Құқықтық мемлекет құру болашақ мамандардың құқықтық білімге байланысты тиісті құқықтық білімі мен құқықтық санасын бір уақытта қалыптастырусыз мүмкін емес.