1 маусым – Балаларды қорғау күні – бақытты балалық шақ мерекесі. Қостанай құрылыс колледжінің ерікті студенттері бұл күні барлық тілек білдірген балалардың бетіне аквагриммен түрлі-түсті өрнектер салды.
Балаларға арналған бет бояуы-бұл нағыз кішкентай ғажайып, балалар мерекесін жарқын және ұмытылмас ететін сиқырлы тамшы.
Қостанай қ. Оңтүстік ПБ қызметкерлері біздің еріктілер таратқан балаларға тәттілер ұсынды.
Сондай-ақ бұл күні аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алу бойынша “өмірге қол жеткіз!». Әрқайсысына буклеттер таратылды. Акцияның мақсаты: кәмелетке толмағандарды, олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы, мектеп және ТжКБ білім алушыларына психологиялық-педагогикалық көмек көрсету туралы хабардар ету.