19 мамыр күні Қостанай құрылыс колледжінің 1 курс студенттері Етжбк 11 тобы, куратор Кубеева М.К., кітапхана меңгерушісі Вельгоша Г.В. Ы. Алтынсарин атындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған облыстық кітапханаға барды.
Отбасын адамгершілік және рухани тәрбиелеу, оны нығайту процесінде кітап, кітапхана маңызды рөл атқарады. Бұл кітапхананың қызметкерлері отбасылық қарым-қатынасты нығайту, отбасылық құндылықтарды насихаттау және отбасылық бос уақытты ұйымдастыру бойынша үлкен жұмыс атқарады. Халықаралық Отбасы күні аясында олар біздің студенттер үшін “Отбасылық құндылықтар” ақпараттық сағатын өткізді, онда отбасылық құндылықтар, отбасындағы дәстүрлер туралы айтты. Сондай-ақ, отбасы, гендерлік тепе-теңдік, аралас неке сияқты мәселелер туралы ашық айтылды.