13 мамырда оқытушылар Конарбаев Н.С., Конарбаева Б.К. жетекшілігімен 8ҒҚСП-2 тобының студенттері “БК-Бетон” ЖШС құрылыс темірбетон бұйымдары зауытына экскурсия жасады. Оның мақсаты өндіріс пен жабдықпен танысу болды. Студенттер үшін бұл болашақ жұмыс орнына алғашқы экскурсия. Екі жыл бойы студенттердің бұл тобы теорияны зерттеді, енді олар бәрін өз көздерімен көруге мүмкіндік алды.
Экскурсия барысында студенттерге зауыттың қызметі, ең ірі және маңызды құрылыс нысандары, болашаққа жоспарлар туралы айтылды. Мұнда олар тұрғын үйлердің темірбетон элементтерін өндіру бойынша өндірістік процестерді көрді. Экскурсия барысында балалар өздерін қызықтырған барлық сұрақтарға жауап алып, өз кәсібін дұрыс таңдағанына тағы да көз жеткізді.
Зауыт қызметкерлеріне қызықты экскурсия үшін алғысымызды білдіреміз!