“1 мамыр – Қазақстан халқының бірлігі күні” мерекесі қарсаңында Студенттік Парламент “Біз мықтымыз” атты салтанатты концерт ұйымдастырды.
Мерекелік іс-шара колледж директоры Қадыров Серікбай Қамзұлының құттықтау сөзінен басталды, ол сондай-ақ колледж кураторлары арасында кәсіби шеберлік байқауының жеңімпаздарын марапаттау рәсімін өткізді.
Концертте шаттық, қуаныш және рухтандыру атмосферасы орнады. Халықтардың бірлігі, ұлттық бірегейлік қағидаттарын сақтаудың маңыздылығы, жақындарына деген жақсы қарым-қатынас туралы көптеген сөздер айтылды.
Жарқын, эмоцияға толы және есте қаларлық вокалдық нөмірлер Қазақстан деген атқа ие болған біздің ортақ үйіміз туралы, тыныштық, бейбітшілік туралы терең мағынаны берді.
Көрермендердің шаттанған пікірлеріне сәйкес, оларға концерт ұнағаны анық болды -барлығы эстетикалық ләззат алды. Тағы да қызықты іс-шараларды асыға күтеміз.