Барлық мамандықтар қажет және маңызды. Бұл туралы бүгін Федоров ауданындағы “Мир профессий” оқушылар форумында ЖОО мен колледж өкілдері айтты. Барлық ауыл мектептерінің оқушылары оқу орындарымен кездесуге шақырылды, онда олар барлық қызықтыратын сұрақтар қойды — гранттар санынан бастап оқыту сапасы мен жұмысқа орналасуға дейін.
Қостанай құрылыс колледжінің оқытушылары Геря В.Г., Куздибаев О. У., белсенді студент Каримова Анастасия біздің оқу орны туралы айту мүмкіндігін пайдаланды. Форум жұмысы барысында олар оқуға түсу шарттары, мамандықтар, әлеуметтік жеңілдіктер және құрылыс колледжінің диплом иегерлері үшін өмірдегі келешегі туралы әңгімеледі.
Форум ұйымдастырушылары болашақ түлектерге облыстың мамандықтары мен оқу орындарының алуан түрлілігін бағдарлауға көмектесті деп үміттенеді.