26 сәуір күні Қарабалық ауданының М. Горький атындағы ЖМ-те 9-11 сыныптардың ата-аналарына арналған жалпы мектептік жиналыс өтті. Жиналыс барысында Қостанай құрылыс колледжінің оқытушысы Г.Ж. Назаркенова да сөз сөйледі, ол осы кезеңдегі әрбір ата-ананың бірінші кезектегі міндеті өз баласының мамандық таңдауына мұқият қарау, оның мүдделері мен қалауларын анықтау болып табылатынын атап өтті. Гульбаршин Жансултановна ұсынған оқу орны туралы жарқын бейнеролик түлектердің ата-аналарына тек оқу аудиторияларымен, оқуға түсу шарттарымен ғана емес, сонымен қатар қызықты, студенттік өмірмен де танысуға мүмкіндік берді.
Сондай-ақ біздің басты міндетіміз ата-аналарға жұмыс берушілердің қолда бар және болжанатын кадрлық қажеттілігі, экономиканың негізгі салалары мен кәсіпорындардың дамуы, жеке бейімділіктерді ғана емес, сонымен қатар Қостанай облысындағы еңбек нарығындағы жағдайды ескере отырып, кәсіби таңдаудың маңыздылығы туралы ақпаратты жеткізу болып табылады.