Бүгін 15 сәуірде “2022 жылғы сыныптан тыс үздік іс-шара” байқауының практикалық кезеңі аяқталды! Байқау аясында А. Т. Назкеева ашық кураторлық сағат өткізді.. “Отбасы, отбасындағы жанжалдар және оларды шешу жолдары” тренингінің элементтерімен тақырыптық әңгімеге 378 МКА-1 тобының студенттері қатысты. Куратор таңдаған тақырып студенттер үшін өте өзекті, өйткені көп ұзамай олар өз отбасыларын құрып, жақын адамдарымен қарым-қатынасты реттеуі керек. Әлия Токушевна іс-шараға және практикалық кезеңге қосылды, онда бірінші курс студенттері отбасылық өмірде жиі кездесетін жағдайлардың нақты қатысушылары бола алды. Іс-шараның соңында куратор отбасындағы ымыраға келу қажет, ал туған адамдар арасындағы қарым-қатынас махаббат, құрмет және сенімге негізделуі керек деген қорытындыға келді. Іс-шараға қатысқан барлық қонақтар куратор таңдаған тақырыптың өзектілігін атап өтті. 20 сәуірге дейін іс-шараның қорытындысы шығарылады, біз сіздерді міндетті түрде таныстырамыз!