Кураторлардың кәсіби шеберлігін арттыруға бағытталған “Үздік тәрбиелік іс-шара” байқауының практикалық кезеңі аяқталуға жақын. Бүгін “Менің болашақ мамандығым” зияткерлік ойынын С. С. Салмағамбетова өткізді.. Іс-шара кәсіби бағдарлаудың жарқын бағытына ие болды. Савле Сапарбайқызы студенттердің зияткерлік қызметін жандандырып, олардың шығармашылық әлеуетін іске асыру үшін жағдай жасады. Студенттер логика мен тапқырлықты көрсете отырып, зияткерлік ойынның барлық кезеңдерінен өтті! Куратор жоғары курс студенттері мен өндірістік оқыту шеберлерінің шығармашылық жобаларын мысалға келтіре отырып, кәсіптік-техникалық білім берудің артықшылықтарын аша алды. Іс-шараны дайындауға ата-аналар қоғамының өкілдері де тартылды, олар іс-шараның барлық қатысушыларына сыйлықтар дайындады. Студенттер іс-шараға өте риза болып, өз әсерлерімен бөлісті, ал қонақтар куратордың іс-шараға сапалы дайындығын атап өтті. Ертең осы байқау аясында соңғы шара өтеді, жіберіп алмаңыз!