Жыныстық қолсұғынушылыққа қарсы қылмыстардың өсуіне жол бермеу мақсатында 14 сәуірде педагог-психолог Н.Е. Аллавердиева 1 курс студенттері үшін «Кәмелетке толмағандардың жыныстық қолсұғынбаушылығы» тақырыбында әңгіме өткізді. Іс-шара жеке адамның жыныстық қолсұғылмаушылығына және жыныстық бостандығына қарсы қылмыстар үшін қылмыстық жауаптылықты көздейтін заң ережелерінің түсіндіру сипатына ие болды, заңды күшіне енген айыптау үкімдерінің негізіне алынған нақты фактілер негізінде мысалдар келтірілді.
Әңгіме барысында жасөспірімдерге зорлық-зомбылық, оның түрлері мен белгілері, оның алдын-алу мүмкіндіктері туралы түсінік берілді. Студенттерге проблемалық жағдайлардағы мінез-құлық стратегиясы бойынша нақты ұсыныстар берілді.