13 сәуір күні колледждің акт залында 359 Арх-2, 368 Д-2, 8 ҒҚСП-2 топтарына арналған «Деструктивті діни ұйымдар. Деструктивті контентті Интернет-ортада тарату» тақырыбы бойынша іс-шара өткізілді. Іс-шараны өткізуге қатысу үшін облыстық АТТ мүшесі, ҚР Ішкі істер министрлігі Ш. Қабылбаева атындағы Қостанай академиясының экстремистік идеологияға қарсы іс-қимыл жөніндегі ҚАЖ мамандарын даярлау орталығының бастығы, полиция майоры М. С. Туйганов шақырылды.
Іс-шараның мақсаты – деструктивті діни ұйымдардың қауіптілігі, олардың жұмысының нысандары мен әдістері, атап айтқанда, интернет желісінде, сондай-ақ діни экстремизмнің алдын алу туралы білімді қалыптастыру.
Колледж әкімшілігі атынан АТТ басшысы Л.М. Мусина Мырзабеку Сардарбековичке ұзақ уақыт бойы колледж студенттері арасында алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмектескені және ынтымақтастығы үшін алғыс хат табыс етті.
Іс-шара барысында колледждің АТТ басшысы Л.М. Мусина студенттерді діни экстремизмнің алдын алу бойынша ақпараттық-түсіндіру тобы жұмысының негізгі бағыттарымен, бүгінгі күннің шындығын ескере отырып, осы қызметтің өзектілігімен таныстырды. М.С.Туйганов деструктивті діни ұйымдардың мәні мен негізгі белгілерін, жеке тұлға құрылымын, дәстүрлі құндылықтарды бұзу әдістерін, жастарды өз қатарына тарту үшін пайдаланылатын тәсілдерді, деструктивті контентті интернет-ортаға тарату тәсілдерін, Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес осындай сипаттағы құқыққа қарсы әрекеттер жасағаны үшін туындайтын өзіндік ерекшелігін, белгілері мен жауапкершілігін ашты.