Қостанай құрылыс колледжінің студенттері Қостанай облыстық психикалық денсаулық орталығының психологы Гүлсім Бисембаевамен кездесті. Кездесуді колледждің әлеуметтік педагогы Надежда Тикунова ұйымдастырды. Олар бірге беттік белсенді заттарды қолданудың зияны туралы профилактикалық әңгіме жүргізді, жеке бақылаулардан мысалдар келтірді.
Психолог Гүлсім Айтжанқызы бейнефильмдер мен слайдтарды көрсете отырып, түсінікті түрде әңгіме өткізді. Өткізілген дәріс балаларға никотиннің, алкогольдің және есірткінің зияны туралы, зиянды әдеттердің салдары неге әкелуі мүмкін екендігі туралы көбірек ақпарат алуға мүмкіндік берді. Студенттер салауатты өмір салтын ұстану туралы көптеген жаңа білім алып, өздерін қызықтырған сұрақтарға толыққанды кәсіби жауаптар алды.