Кураторларымыздың кәсіби шеберлігін арттыруға бағытталған “Сыныптан тыс үздік іс-шара” байқауының практикалық кезеңі жалғасуда. Бүгін біз кураторлардың ғана емес, бөлімшелердің де керемет шығармашылық тандемін көрдік! К. С. Блажко мен М.С. Эпштейн PISA білім жетістіктерін бағалау бойынша халықаралық бағдарламаның тапсырмаларын қолдана отырып, өз студенттерінің зияткерлік және шығармашылық қызметін белсендіру мақсатында “Меледа құпиясы” атты зияткерлік квест өткізді. Кураторлық сағат өте инновациялық болып шықты, өйткені байқауға қатысушылар сандық технологиялар мен виртуалды кеңістікті топтар арасындағы зияткерлік сайыс алаңы ретінде пайдаланды. Іс-шара барысында студенттер кураторлар таныстырған танымал цифрлық білім беру платформаларының тиімділігін іс жүзінде тексере алды. Қатысушыларды бөлім меңгерушілері мен әріптестерінің, сондай-ақ конкурсқа қатысушылардың қолдауын атап өту қажет. Іс-шарадан кейін, ережеге сәйкес, Кристина Сергеевна мен Маргарита Сергеевна кураторлық сағаттың интроспекциясын өткізді, барлық қонақтар оларға мақұлдау мен таңдануды білдірді!