Қостанай құрылыс колледжінде “Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері”, “Құрылыс шебері” жұмысшы мамандықтарына кәсіби сынамалар өтті.
№ 23 орта мектептің 9 сынып оқушылары, біздің колледж студенттері, әкімшілік мәселелер бойынша директордың орынбасары М.П. Федяшина атынан “БК-строй” ЖШС өкілдері шақырылды.
Өндірістік оқыту шебері Т.Б. Құсайынов “Жас Маман” бағдарламасы бойынша сатып алынған механикалық өңдеу цехының станоктары мен жабдықтары туралы қысқаша айтып берді. Ол машиналарда келесі операцияларды көрсетті: негізгі жақтарды тегістеу, өлшемге калибрлеу және ширектерді іріктеу. Оқушыларға шебермен бірге дайындаманы тігуге мүмкіндік берді.
Өндірістік оқыту шебері Энес П.Г. “Табурет” бұйымын жасау кезектілігін көрсетті. Оқушыларға кейбір операцияларды өздері жасауға мүмкіндік берді. Оқушылар шебермен бірге қызығушылықпен жұмыс істеді.