2022 жылдың 7 сәуірінде Қостанай құрылыс колледжінің кітапханасында Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған “Дені сау болу сәнді және беделді!” әңгіме студенттердің салауатты өмір салты туралы түсініктерін қалыптастыру, өз денсаулығына ұқыпты қарауға тәрбиелейтін жаңа әдебиеттерді ұсыну мақсатында өткізілді.
Іс-шараға № 369 АРХ-1 тобының студенттері, куратор Т.В. Ловягина қатысты. Кітапханашылар Вельгоша Г.В. және Багрова Н.Е. балаларға Халықаралық Дүниежүзілік денсаулық күнінің тарихы туралы айтып берді. 2022 жылғы Дүниежүзілік денсаулық күнінің тақырыбы – “Біздің планетамыз, біздің денсаулығымыз”. ДДҰ әлемдік қауымдастықты планетаны және олардың денсаулығын қорғау және әл-ауқат қоғамын құру үшін не істеп жатқандығы туралы ақпарат таратуға шақырады. Студенттерге жаман әдеттерден қалай арылуға болатындығы, ауруларды қалай жеңуге болатындығы және дене мен рухтың денсаулығын нығайту туралы кітаптар ұсынылды.