Ағымдағы жылдың басында құрылыс колледжінің педагогтары кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізу үшін өздерінің бекітілген мектептеріне жіберілді. Жұмыс 9 және 11-сынып түлектерінің саны, оқыту тілі, ТжКБ оқу орындарына түсуге ниет білдірген 9-сынып оқушыларының шамамен алынған саны туралы деректерді жинаудан басталды.
Айта кету керек, кәсіптік бағдар беру іс-шараларын колледж студенттері, өндірістік оқыту шеберлері, колледж оқытушылары және одан тыс жерлерде ұйымдастырады. 2-4 сәуірде колледждің кәсіби бағдар берушілері Е.А. Бирюк, И. Ю. Иманова, 369 Арх-1 тобының студенті Е. Орлова Б. Майлин ауданының мектептерінде және Тобыл қаласының мектебінде кәсіби бағдарлау жұмыстарын жүргізді. Мұнда олар мектеп түлектерімен әңгімелесті, колледж оқытатын мамандықтар туралы, еңбек нарығындағы сұраныс және біздің түлектерімізді жұмысқа орналастыру туралы; студенттерді әлеуметтік қолдау; шеберханаларды материалдық жабдықтау, білікті педагогикалық кадрлар туралы айтты.