Бүгін, 1 сәуірде “Өзін-өзі бағалау және оның өзін-өзі тәрбиелеудегі рөлі” тренингін ОРССП бөлімшесінің кураторы А.М. Абикенова 360 К-2 тобында өткізді. Іс-шара студенттердің өзін-өзі тану, өзін-өзі дамыту және өзін-өзі анықтау туралы түсініктерін кеңейтуге бағытталған. Тренингтің мақсаты-студенттерді өз іс-әрекеттерін, ойларын, сезімдерін талдауға, өзін-өзі бақылауға, өзін-өзі тануға және өзін-өзі жетілдіруге ынталандыру. Әлия Меңдіғалиқызы өз студенттерін өзін-өзі бағалау және оның адам өміріндегі рөлі туралы диалогқа тарта алды. Студенттер педагог ұсынған жаттығуларға қатысты: пантомиманы бейнелеп, эмоцияларын білдірді. Іс-шара данышпандардың дәйексөздері мен астарлы әңгімелерге толы болды, олар іс-шараның тәрбиелік әсерін толықтырды және күшейтті. Қатысушыны бөлімше меңгерушісі В.А. Голубченко қолдады, ол өткізілген іс-шараға жоғары баға берді. Қатысушылар мен қатысушылар таңдалған тақырыптың өзектілігін атап өтті.