Алғашқы көктемгі мереке “Алғыс айту күні” қарсаңында Қостанай құрылыс колледжі кітапханасының қызметкерлері “Біздің заманымыздың батырлары туралы!” ақын және прозашы Александра Ильинична Суслованың шақыруымен кітапхана сабағын ұйымдастырды. Александра Суслова – көптеген оқу-әдістемелік құралдар мен кітаптардың, балаларға арналған прозалар мен өлеңдердің авторы, халықаралық поэтикалық байқаулардың дипломанты.
Кездесу барысында бірінші курс студенттерін алғыс айту күнінің тарихымен таныстырып, “алғыс”, “мейірімділік” ұғымдарының сан қырлылығын ашты.
Іс-шараның мақсаты – студенттерді А.И. Суслованың өмірі мен шығармашылығымен таныстыру; ақынның тұлғасына, оның шығармашылығына деген қызығушылықты ояту; ақынның туған өлкеге, өз Отанына деген сүйіспеншілігін көрсету; Отанға деген мейірімділікті, адалдықты қалыптастыру.
Іс – шараға қатысушыларға мерекенің негізгі сәлемдемелерінің бірі – “Өз тарихыңды есте сақта және мақтан ет” жеткізілді.