22 ақпанда Санкт-Петербург қ. «Сәулет және құрылыс» халықаралық форматында VIII өңіраралық студенттік ғылыми – практикалық конференция өтті. Конференцияға сәулет және құрылыс бөлімдерінің студенттері қатысты.
Конференция аясында бес номинация бойынша «Усадьбалы типтегі тұрғын үй» тақырыбында студенттік жобалар байқауы өтті. «Сәулеттік прогресс» номинациясында 3 курс сәулет бөлімінің студенті Крат Виктор, ғылыми жетекшісі Ловягина Татьяна Владимировна атап өтілді. Құрылыс бөлімінің 1 курс студенті Максимова Ангелина «Құрылыстағы заманауи тәсілдер: құрылысқа материалдардың жаңа түрлерін енгізу» секциясы бойынша конференцияда 3 орын алды оқытушылардың жетекшілігімен Смолева Н.В. және Тертышник О. С.
Құттықтаймыз!!!