17 ақпан күні GIZ және КНАУФ бірлескен жобасы аясында дуальді оқытуды дамыту бойынша КНАУФ технологиялары бойынша «Қаптауларды, аралықтарды және құрама едендерді монтаждау» тренингі өтті. Тренингті «Кнауф Гипс Қапшағай. ДЭГ қатысатын кәсіпорын» ЖШС оқу орталығының қызметкерлері ұйымдастырды.
Теориялық және практикалық оқытуды өткізу үшін алаңды Қостанай құрылыс колледжінің базасында КНАУФ ресурстық орталығы ұсынды.
Тренингке қаланың құрылыс компанияларының қызметкерлері, өндірістік оқыту шеберлері және колледж студенттері қатысты. Теориялық бөлімді КНАУФ оқу орталығының қызметкерлері өткізді, содан кейін қатысушылар практикалық тапсырманы орындауға кірісті, онда олар үшін КНАУФ жүйелерін монтаждау кезіндегі жұмыс тәсілдері көрсетілді.
«Бұл тәжірибеде біз құрғақ құрылыстың материалдары мен жүйелері туралы негізгі ақпаратты жеткізуді, құрылымдарды монтаждау процесін үйретуді мақсат етіп отырмыз. Мұнда тренинг қатысушылары алатын білім мен тәжірибе, олар жұмыс бригадаларын бақылап, қателіктердің алдын алып, қандай да бір тапсырмаларға сәйкес келетін материалдарды таңдай алуы үшін олардың кейінгі кәсіби қызметіне көмектеседі», — деп түсіндірді «Кнауф Гипс Қапшағай» ЖШС оқу орталығының жетекшісі Олег Сотников.