Қостанай қаласының №22 жалпы білім беретін мектебінің оқушылары колледжде алатын мамандықтарымен танысу үшін Қостанай құрылыс колледжіне барды.
Кездесу барысында Студенттік Парламент белсенділері балаларға оқу орнына қабылдау ережелері, тәжірибе, әлеуметтік серіктестік және жұмысқа орналасу, қызықты студенттік өмір туралы айтып берді. Сонымен қатар қонақтарға колледж мамандықтары, қосымша білім беру, үйірмелер мен секциялар туралы бейнероликтер көрсетілді. Оқушылар колледж туралы ақпаратпен үлестірме материалдар алды.
Балалар оқу кабинеттерін, зертханалар мен шеберханаларды қызығушылықпен қарап шықты, олардың барысында колледж оқытушылары мен студенттерімен кеңес алуға және сөйлесуге, қызықтыратын сұрақтар қоюға болады.