2022 жылдың 28 қаңтарында құқық пәнінің оқытушысы Вельгоша Г.В. және кітапханашы Багрова Н.Е. «Құқық әлемі» атты онлайн құқықтық экскурсия өткізді.
Іс-шараға № 369 АРХ-1 тобының студенттері, топ жетекшісі Ловягина Т. В. және № 370 Д-1 тобының студенттері, топ жетекшісі Жүніс Д. Ж. қатысты.
Аталған іс-шараның мақсаты қоғам өміріндегі құқықтың оның дамуының әртүрлі кезеңдеріндегі рөлін көрсету, студенттердің құқықтық мәдениетінің деңгейін арттыру болды.
Іс-шара тарихи экскурсиядан басталды, балалар құқықтың пайда болу тарихымен және құқықтық нормалармен танысты, Вавилон патшасы Хаммурапидің ежелгі заңдары туралы қызықты деректерімен, Қазақ хандығының «Жеті жарғы» заңдар жиынтығымен танысты.
Бұдан әрі студенттерге ойын түрінде, викторина түрінде өздерінің құқықтық білім деңгейін тексеру ұсынылды. Балалар құқықтық терминдермен байланысты сұрақтарға белсенді құмарлықпен жауап берді.
Әсіресе келесі белсенді қатысушыларды атап өткім келеді: Руслан Мұқанов (№369 топ АРХ-1), Овчинникова Елизавета (№369 топ АРХ-1), Павлова Юлия (№370 топ Д-1).
Балаларға осы іс-шараның түрі ұнады және олар өздерінің құқықтық білімдерін толықтырды деп үміттенеміз.