9 желтоқсан Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында Қостанай құрылыс колледжінің кітапханасында сыныптан тыс ашық іс-шара «Тәуелсіздік дәуірі» ауызша журналы өтті. Ұйымдастырушылар қоғамдық пәндер оқытушысы Ничубай Елена Владимировна, кітапхана меңгерушісі Вельгоша Галина Валентиновна, кітапханашы Багрова Наталья Евгеньевна болды.
Іс-шараға №23 ЖББМ оқушылары, колледж студенттері мен оқытушылары шақырылды.
Іс – шара барысында тәуелсіздік алғаннан бастап бүгінгі күнге дейінгі біздің мемлекетіміздің өмірінің негізгі кезеңдері айтылды. Н.Ә. Назарбаевтың Қазақстанның жетістіктеріне қосқан жеке үлесі және оның тұлғасының тарихтағы рөлі көрсетілді.
Кітапхана меңгерушісі Вельгоша Г.В. тыңдаушыларды Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» атты кітабымен таныстырды. Іс-шара барысында белсенді студенттер өлеңдер оқып, әдеби шығармалардан көріністер көрсетті, Қазақстанның еркіндігі мен тәуелсіздігіне барлық тікенді жолды қадағалады.